Scheidsrechters

Dag Datum Wedstrijd Starttijd Team
za 24-11-2018 OJC ’98 C1 – DSC C3 13:00 Mathijs
za 01-12-2018 OJC ’98 E1 – Rust Roest E1 13:00 Krijn
za 01-12-2018 OJC ’98 E2 – Rust Roest E2 14:00 Lindy
zo 01-12-2018 OJC ’98 F1 – DAW Schaijk F2 14:00 Djessy
za 03-12-2018 OJC ’98 2 – Fortuna 5 13:00 Sandra
za 08-12-2018 OJC ’98 E1 – OEC E2 14:00 Bram
za 08-12-2018 OJC ’98 E2 – DOT (O) E4 13:00 Joery
za 08-12-2018 OJC ’98 F1 – Korloo F1 13:00 Willem
za 15-12-2018 OJC ’98 C1 – DOT (O) C2 13:00 Mathijs
za 15-12-2018 OJC ’98 3 – OEC 2 16:20 Tom
za 15-12-2018 OJC ’98 A1 – OEC A1 15:05 Rob
za 15-12-2018 OJC ’98 B1 – OEC B1 14:00 Mathijs
za 22-12-2018 OJC ’98 D1 – Keep Fit ’70 D2 10:00 Sen. 2
za 12-01-2019 OJC ’98 C1 – Tilburg C2 13:00 Danielle
za 12-01-2019 OJC ’98 3 – Rust Roest 6 16:20 Sen. 2
zo 12-01-2019 OJC ’98 B1 – Maastricht B1 14:00 Mathijs
za 13-01-2019 OJC ’98 2 – Conventus 2 13:00 Jeroen
za 19-01-2019 OJC ’98 D1 – Focus D1 14:30 Laura
za 19-01-2019 OJC ’98 E1 – DSC E2 13:30 Minke
za 19-01-2019 OJC ’98 F1 – ONA F1 13:30 Manon
za 26-01-2019 OJC ’98 C1 – Eymerick C1 13:30 Mathijs
za 26-01-2019 OJC ’98 3 – DKB 3 17:50 Tessa
za 26-01-2019 OJC ’98 A1 – DKB A2 15:30 Rob
zo 26-01-2019 OJC ’98 B1 – KVS ’17 B1 14:30 Mathijs
za 27-01-2019 OJC ’98 2 – HKV Ons Eibernest 5 13:00 Sandra
za 02-02-2019 OJC ’98 D1 – ADO D2 14:30 Jasper
za 02-02-2019 OJC ’98 E2 – SDO (V) E3 13:30 Dirkje
zo 02-02-2019 OJC ’98 F1 – Nijnsel F1 13:30 Bram
za 03-02-2019 OJC ’98 2 – Movado 3 13:00 Jeroen
za 09-02-2019 OJC ’98 C1 – KVS ’17 C1 13:00 Joery
za 09-02-2019 OJC ’98 3 – Animo 4 17:20 Sandra
za 09-02-2019 OJC ’98 A1 – SDO (V) A2 15:00 Tom
za 09-02-2019 OJC ’98 B1 – Rust Roest B1 14:00 Mathijs
za 16-02-2019 OJC ’98 C1 – Mariarade C1 14:00 Niels
za 16-02-2019 OJC ’98 3 – NKV 4 17:20 Jeroen v.E
za 16-02-2019 OJC ’98 A1 – Mariarade A1 16:05 Jeroen v.E
za 16-02-2019 OJC ’98 B1 – SDO (V) B3 15:00 Mathijs
za 16-02-2019 OJC ’98 D1 – ACKC D4 13:00 Harm
za 09-03-2019 OJC ’98 E1 – DOT (O) E2 14:00 Sen. 2
za 09-03-2019 OJC ’98 E2 – SDO (V) E2 13:00 Willem
zo 09-03-2019 OJC ’98 F1 – Be Quick F2 13:00 Judith
za 10-03-2019 OJC ’98 2 – NKV 3 13:00 Tessa
za 16-03-2019 OJC ’98 A1 -PSV/lifovragen A2 15:00 Sen. 2
za 16-03-2019 OJC ’98 D1 – HKC (Ha) D3 14:00 Laura
za 16-03-2019 OJC ’98 E1 – PSV/lifovragen E2 13:00 Riona
za 16-03-2019 OJC ’98 E2 – KVS ’17 E1 13:00 Minke
za 23-03-2019 OJC ’98 3 – Stip 1 16:20 Tom
za 23-03-2019 OJC ’98 A1 – Tilburg A3 14:00 Mathijs
zo 23-03-2019 OJC ’98 B1 – Tilburg B3 13:00 Thomas
za 24-03-2019 OJC ’98 2 – SDO 4 13:00 Jeroen
za 30-03-2019 OJC ’98 D1 – Juliana D2 14:00 Sen. 2
za 30-03-2019 OJC ’98 E1 – NKV E1 13:00 Sen. 2
za 30-03-2019 OJC ’98 E2 – DKB E1 13:00 Sen. 2

Reacties gesloten.