Scheidsrechters

       

Dag

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

za

23-11-2019

OJC ’98 C2 – DSC C3

14:30

Sen. 2

za

23-11-2019

OJC ’98 D1 – OEC D1

13:30

Carlijn Oude Vrielink

za

23-11-2019

OJC ’98 E1 – SDO (V) E4

12:30

Sam van Nieuwburg

za

23-11-2019

OJC ’98 E2 – Tilburg E3

12:30

Jette van den Kerkhof

za

30-11-2019

OJC ’98 C1 – PSV C1

12:55

Sen. 2

zo

01-12-2019

OJC ’98 2 – NKV 3

13:00

Victor Emmen

za

07-12-2019

OJC ’98 C1 – Klimop (A) C1

12:45

Quinty van Nieuwburg

za

07-12-2019

OJC ’98 C2 – DKB C1

13:45

Danielle Verhoof

za

07-12-2019

OJC ’98 3 – OEC 2

14:45

Thomas Roos

za

07-12-2019

OJC ’98 E2 – Eymerick E1

11:45

Dirkje Blikman

za

14-12-2019

OJC ’98 A1 – SDO (V) A2

11:45

Sen. 2

za

14-12-2019

OJC ’98 2 – Attila 2

14:20

Sandra Pijnenburg

za

21-12-2019

OJC ’98 C2 – DKB C1

13:00

Minke van den Kerkhof

za

21-12-2019

OJC ’98 3 – Rust Roest 6

14:00

Tessa van Breugel

za

11-01-2020

OJC ’98 C1 – SDO (V) C2

13:30

Willem Venhuizen

za

11-01-2020

OJC ’98 E1 – DKB E1

12:30

Dirkje Blikman

za

11-01-2020

OJC ’98 E2 – Stip E1

12:30

Wessel Roos

za

18-01-2020

OJC ’98 C2 – DSC C3

12:45

Sen. 2

za

18-01-2020

OJC ’98 3 – Attila 3

13:45

Sen. 2

za

18-01-2020

OJC ’98 E1 – Juliana E3

11:45

Yonne Jacobs

za

18-01-2020

OJC ’98 E2 – SDO (V) E2

11:45

Valeski Boor

za

18-01-2020

OJC ’98 2 – PSV 3

16:05

Niels Tielemans

za

25-01-2020

OJC ’98 A1 – KVS ’17 A1

14:30

Sen. 2

za

25-01-2020

OJC ’98 D1 – SDO (V) D2

13:30

Tamar van Tongeren

za

01-02-2020

OJC ’98 C1 – DSC C2

10:45

Lucas Oude Vrielink

za

01-02-2020

OJC ’98 3 – Rust Roest 7

13:00

Sen. 2

za

01-02-2020

OJC ’98 A1 – Ready ’60 A1

11:45

Niels Tielemans

zo

02-02-2020

OJC ’98 2 – Ready ’60 2

13:00

Joery van Dinter

za

08-02-2020

OJC ’98 C2 – OEC C1

14:30

Sen. 2

za

08-02-2020

OJC ’98 D1 – Stip D1

13:30

Manon Meesters

za

08-02-2020

OJC ’98 E1 – Springfield E3

12:30

Bix Roberts

za

08-02-2020

OJC ’98 E2 – DSC E2

12:30

Rachel Boor

za

15-02-2020

OJC ’98 C2 – SDO (V) C3

12:45

Anja vd Aa

za

15-02-2020

OJC ’98 A1 – OEC A1

13:45

Jasper van Tongeren

za

15-02-2020

OJC ’98 D1 – DOT (O) D2

11:45

Hilde van Tongeren

zo

16-02-2020

OJC ’98 2 – SDO (V) 4

13:00

Thomas Roos

za

07-03-2020

OJC ’98 C1 – Ready ’60 C1

12:45

Sen. 2

za

07-03-2020

OJC ’98 E1 – Tilburg E2

11:45

Quinty van Nieuwburg

za

07-03-2020

OJC ’98 E2 – PSV E1

11:45

Djessy van Wegberg

za

14-03-2020

OJC ’98 3 – OEC 2

15:10

Sen. 2

za

14-03-2020

OJC ’98 A1 – DKB A2

14:00

Mathijs Oude Vrielink

za

14-03-2020

OJC ’98 D1 – PSV D2

13:00

Sam van Nieuwburg

za

14-03-2020

OJC ’98 2 – Rust Roest 5

17:35

Sandra Pijnenburg

za

21-03-2020

OJC ’98 D1 – KVS ’17 D1

11:15

Annette Grundeken

za

28-03-2020

OJC ’98 C1 – NKV C1

12:25

Lucas Oude Vrielink

za

28-03-2020

OJC ’98 3 – Rust Roest 6

13:25

Sen. 2

za

28-03-2020

OJC ’98 E1 – Keep Fit ’70 E2

11:30

Minke van den Kerkhof

zo

29-03-2020

OJC ’98 2 – Movado 3

13:30

Victor Emmen

           

 

Reacties gesloten.